Siirry sisältöön

Kokousaikataulu

Kokoontuu tarvittaessa.
Pöytäkirja nähtävänä viimeistään kokousta seuraavana maanantaina kaupungin verkkosivuilla: Esityslistat ja pöytäkirjat
Puheenjohtajat ja esittelijä

Puheenjohtaja  Lappalainen Matti (LIIK)
1. varapuheenjohtaja Juntunen Risto (Kesk.)
Esittelijä kaupunginjohtaja Jarmo Muiniekka
Jäsenet 2021 - 2025


VARSINAINEN JÄSEN


HENKILÖKOHTAINEN VARAJÄSEN

Juntunen Risto (Kesk.)

p. 050 534 9680
risto.juntunen@kiuruvesi.fi

Kattainen Teemu (Kesk.)

teemu.kattainen@kiuruvesi.fi

Lappalainen Matti (LIIK)

matti.lappalainen@kiuruvesi.fi

Huuskonen Marko (LIIK)

p. 040 592 5678
marko.huuskonen@kiuruvesi.fi

Kärkkäinen Ari (LIIK)

ari.karkkainen@kiuruvesi.fi

Kokkonen Kati (LIIK)

Piippo Tiina (Vas.)

Pääkkö Jouko (Vas.)

Toivanen Sisko (Kesk.)

sisko.toivanen@kiuruvesi.fi

Kokkonen Mira (Kesk.)

mira.kokkonen@kiuruvesi.fi